Jubileusz 5-lecia Klubu Pogodnego Seniora w Pile

Data: 25-05-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Klub jest czynny codziennie, uczęszczają do niego także osoby z niepełnosprawnościami Uczestnicy oraz kadra Klubu Pogodnego Seniora Powiatu Pilskiego obchodzili jubileusz 5- lecia istnienia placówki. Był tort, życzenia i radosne spotkanie.

Gratulacje uczestnikom i kadrze, również Mirosławie Jakobsche, prowadzącej Klub Pogodnego Seniora, złożył Kazimierz Sulima, etatowy członek Zarządu Powiatu, Daria Lubońska, członek Zarządu Powiatu oraz Sylwia Niedźwiedzka, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pile.

- Widać, że seniorzy świetnie się tu czują, jak w domu. Gratulacje  dla kadry, że tak dobrze dba o swoich podopiecznych - mówi Kazimierz Sulima.

Klub Pogodnego Seniora Powiatu Pilskiego został urządzony przez Powiat Pilski w budynku przy alei Wojska Polskiego 49B w Pile, w ramach realizacji dużego projektu unijnego skierowanego do seniorów, wartego ok. 3 mln zł.  Jest czynny codziennie, odwiedzają go również osoby z różnymi niepełnosprawnościami.
Uczestnicy mają tu zapewnioną profesjonalną pomoc i opiekę oraz liczne zajęcia edukacyjne i rekreacyjne.