Gratulacje i puchary dla wędkarzy

Data: 20-05-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

zawody odbyły się nad Zalewem Koszyckim w Pile  Nad Zalewem Koszyce II w Pile odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile Jana Węglowskiego.

Wzięli w nich udział wędkarze z trzech powiatów: pilskiego, złotowskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego. Zmagania odbywały się w różnych kategoriach. Wystartowały dzieci, młodzież, dorośli, a w osobnej kategorii kobiety, w sumie było 24 uczestników.

Gratulacje zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom złożyła Małgorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile oraz Kazimierz Sulima, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.
- Wędkarze to zgrana rodzina, łączy ich piękna pasja, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenia – mówią przedstawiciele samorządu Powiatu Pilskiego, który wsparł to wydarzenie.