Most na ul. 11 Listopada w Pile na etapie projektowania

Data: 16-05-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Most na ul. 11 Listopada w Pile na etapie projektowania 16 maja br., starosta pilski Rafał Zdzierela, spotkał się z Pawłem Kulą (PPT Consult Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy), projektantem nowego obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej na ul. 11 Listopada w Pile.

Celem spotkania było omówienie opracowanego kompletnego projektu zagospodarowania terenu oraz technologii budowy mostu. Przedstawiono również wizualizację nowego obiektu. Projektant poinformował o zaawansowaniu prac projektowych, uzyskanych uzgodnieniach i określił szacunkowy czas zakończenia prac projektowych.

W spotkaniu uczestniczyli również: wicestarosta Stefan Kowal, etatowy członek Zarządu Powiatu Kazimierz Sulima oraz Artur Bąk, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Pile.