Gratulacje dla samorządowców Miasta i Gminy Miasteczko Krajeńskie

Data: 15-05-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

przedstawiciele Samorządu Powiatu Pilskiego zadeklarowali współpracę
Małgorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile oraz Rafał Zdzierela, starosta pilski, podczas II Sesji Rady Miasta i Gminy Miasteczko Krajeńskie IX kadencji, złożyli gratulacje władzom samorządowym wybranym podczas wyborów 7 kwietnia 2024 r.

Gratulacje otrzymali Przewodnicząca Rady Marzanna Boć-Ochyra oraz burmistrz Krzysztof Jacek Oświecimski i nowo wybrani radni.
- Wyborcy obdarzyli Państwa ogromnym zaufaniem i powierzyli Wam niezwykle odpowiedzialne zadanie. Życzymy realizacji zamierzonych celów i efektywnego działania dla dobra i pomyślności mieszkanek i mieszkańców Miasta i Gminy Miasteczko Krajeńskie. Życzymy Wam sukcesów i wszelkiej pomyślności. W imieniu Samorządu Powiatu Pilskiego deklarujemy otwartość na współpracę, która powinna być oparta  na dialogu, szacunku i wzajemnym wsparciu - powiedzieli.