Obchody jubileuszowe z okazji 120 lat istnienia OSP w Wyrzysku

Data: 13-05-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

gratuacje druhom z OSP w Wyrzysku złożyła Małgorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile
W minioną sobotę Ochotnicza Straż Pożarna w Wyrzysku obchodziła jubileusz 120 lat istnienia. Było to wielkie święto wszystkich mieszkańców Gminy.

Z okazji jubileuszu odbyły się nie tyko oficjalne uroczystości. Zorganizowano także strażacka paradę, piknik rodzinny oraz liczne koncerty. Wystąpiły takie popularne zespoły jak: Turbo i Sztywny Pal Azji.

Gratulacje i podziękowania za oddaną służbę, w imieniu samorządu Powiatu Pilskiego, przekazała Małgorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile.
- Druhom należą się ogromne wyrazy uznania i szacunku, że z tak wielką ofiarnością i oddaniem służą mieszkańcom, dbając o ich zdrowie, życie i majątek. Mieszkańcy zawsze mogą na nich liczyć. Życzę kolejnych sukcesów - powiedziała.

Ochotnicza Straż Pożarna w Wyrzysku działa na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności oraz mieszkańców całej Gminy Wyrzysk i Powiatu Pilskiego. Ma niezwykle bogatą historię i kontynuuje piękne tradycje wielu pokoleń. Angażuje się w życie lokalnej społeczności, także kulturalne. Jej prezesem jest Marcin Śmigaj.

PS. Dziękujemy za udostępnienie zdjęć z oficjalnych uroczystości.