Nowe otwarcie w powiecie pilskim

Data: 10-05-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nowe otwarcie w powiecie pilskim

W piątek, 10 maja, odbyło się spotkanie starosty pilskiego Rafała Zdziereli z prezydent Piły Beatą Dudzińską oraz posłem na Sejm RP dr. Piotrem Głowskim. Spotkanie to zapowiada nowe otwarcie w samorządowym krajobrazie powiatu pilskiego oraz nowy styl zarządzania.

- Stawiam przede wszystkim na dialog, którego brakowało tu przez ostatnie lata, na transparentność i wspólne rozwiązywanie problemów. Mieszkanki i mieszkańcy mogą też liczyć na to, że ich głos będzie brany pod uwagę, a samorządy powiatu pilskiego, w tym miasta Piły, będą działać w sposób skoordynowany i efektywny – mówi starosta Rafał Zdzierela.

Zarówno prezydent Beata Dudzińska, jak i poseł dr Piotr Głowski zadeklarowali chęć współpracy i wsparcia działań starosty. Podkreślono, że dobra współpraca jest kluczowa dla efektywnego rozwoju całego podregionu.