Pierwsze posiedzenie nowego Zarządu Powiatu w Pile

Data: 10-05-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

omówiono następujące zadania powiatu: oświatę, pomoc społeczną i infrastrukturę drogową W piątek 10 maja, odbyło się pierwsze posiedzenie nowego Zarządu Powiatu w Pile w składzie: Rafał Zdzierela, starosta pilski, Stefan Kowal, wicestarosta pilski, Kazimierz Sulima, etatowy członek Zarządu Powiatu, Daria Lubońska i Marek Makowski - członkowie Zarządu Powiatu.

Uczestniczyli w nim również Wioleta Kaczmarek, Sekretarz Powiatu Pilskiego i Sonia Wojciechowska-Wiśniewska, Skarbnik Powiatu Pilskiego.
Obecni byli także Sylwia Niedźwiecka, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pile, Monika Marchut- Grzybowska, dyrektor Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile oraz Artur Bąk, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Pile.

Omówiono priorytetowe zadania powiatu jakimi są: oświata, infrastruktura drogowa i pomoc społeczna.