Pomagamy Darkowi. Kup pyszne danie od myśliwych

Data: 18-10-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pomagamy Darkowi. Kup pyszne danie od myśliwych Już w najbliższy piątek 20 października przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Pile odbędzie się akcja charytatywna pod hasłem „Pomagamy Darkowi".

Chodzi o pomoc dla pracownika Starostwa Powiatowego w Pile Dariusza Dudkiewicza, który w pożarze stracił dom i dorobek życia, a rodzina została bez dachu nad głową.

W piątek, 20 października, w godzinach od 11.00 do 16.00 przed budynkiem Starostwa będzie można kupić pyszne dania myśliwskie, przygotowane przez myśliwych - kolegów Dariusza Dutkiewicza. Kupując danie od myśliwych można pomóc jego rodzinie w zebraniu środków na odbudowę domu.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców, otwórzmy serca i pomóżmy!

Przypominamy również, że cały czas trwa akcja zbierania pieniędzy na dobudowę domu pod tym linkiem