Życzenia dla kadry i kursantów Szkoły Policji w Pile

Data: 01-08-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Relacja z uroczystości Święta Policji zorganizowanej przez Szkołę Policji w Pile Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile oraz Kazimierz Wasiak, przewodniczący Rady Powiatu w Pile złożyli życzenia z okazji Święta Policji kadrze i kursantom Szkoły Policji w Pile.

- Jest mi niezmiernie miło, że mogę osobiście złożyć Państwu gratulacje, podziękowania oraz najlepsze życzenia z okazji Waszego święta. Dziękuję Państwu w swoim imieniu, w imieniu Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego oraz pozostałych członków zarządu powiatu pilskiego za służbę, oddanie, za ofiarność, za wszystko to, co nieodłącznie związane jest z dobrym wykonywaniem Waszej służby, która często wymaga zaangażowania kosztem rodzin. Dzisiaj dziękuję im również za wyrozumiałość i wsparcie. Niech Wasza służba będzie dla Was i dla Waszych rodzin zawsze  powodem do dumy – powiedział.

Krzysztof Sadowski przekazał także słowa uznania pracownikom cywilnym, którzy są nieodzownym wsparciem dla służby policjantek i policjantów, mają również  ogromny wkład w zapewnienie bezpieczeństwa obywateli.
Gratulacje oraz kwiaty przedstawiciele władz Powiatu Pilskiego przekazali na ręce insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej, Komendant Szkoły Policji w Pile.