Wolne miejsca w szkołach czekają na uczniów

Data: 26-07-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wolne miejsca w szkołach czekają na uczniów W szkołach prowadzonych przez Powiat Pilski jest jeszcze 250 wolnych miejsc. Trwa rekrutacja uzupełniająca.

Do 28 lipca trwa rekrutacja uzupełniająca w 10 szkołach prowadzonych przez Powiat Pilski – liceach, technikach, szkołach branżowych. Łącznie, dysponują one jeszcze 250 miejscami.

- Dlaczego warto wybrać nasze szkoły? Przez ostatnie lata mocno inwestowaliśmy w rozwój placówek edukacyjnych. Nasze szkoły wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt i środki dydaktyczne. Tworzymy doskonałe warunki nauki, które wspierają rozwój uczniów, na których czekają interesujące lekcje, fascynujące projekty oraz wiele ciekawych wydarzeń szkolnych – informuje starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Zapraszamy do kontaktu z poszczególnymi placówkami w celu uzyskania szczegółowych informacji.