Tłumy na koncercie Pięknych i Młodych i Mikesha

Data: 19-07-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Tłumy na koncercie Pięknych i Młodych i Mikesha To był fantastyczny, muzyczny wieczór na Stadionie Powiatowym w Pile. Mowa o sobotnim koncercie zespołów Mikesh i Piękni i Młodzi.
W sobotę, 15 lipca, żar nie tylko lał się z nieba. Gorąco było także pod sceną na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile, gdzie zorganizowaliśmy dla naszych mieszkańców dwa niezapomniane koncerty.

Zabawę rozpoczęliśmy od występu lokalnego artysty Mikesh'a, który rozgrzał nas do dobrej zabawy. Nie mogło zabraknąć takich hitów jak Żaneta, Nie zgadza mi się hajs czy Teściowa.

Wieczorem gwiazdą na naszej scenie był niesamowity zespół Piękni i Młodzi z charyzmatyczną Magdaleną Narożną. Oczarowali nas swoim niepowtarzalnym stylem, energią na scenie i doskonałym kontaktem z publicznością. Cały stadion tańczył i śpiewał razem z nimi.

- Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie przyszli i stworzyli niesamowitą atmosferę tego wyjątkowego wieczoru. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było niezapomniane. Dziękuję również Mikesh'owi i zespołowi Piękni i Młodzi za ich pasję i wspaniałe emocje, których nam dostarczyli – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach. Już 12 sierpnia na naszej scenie wystąpią zespoły mające swoje korzenie w Pile - Verba i Strachy na Lachy, a 3 września odbędą się Dożynki Powiatowe, których gwiazdą będzie zespół Weekend.