Kolejne wydarzenie dla seniorów na stadionie przy Okrzei

Data: 10-07-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

realcja z pikniku integracyjnego zorganizowanego na stadionie prz Okrzei, zorganizowanego przez NUTW w Pile  Na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile cały czas odbywają się wydarzenia integracyjne organizowane przez seniorów. Tym razem uczestnicy Nadnoteckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile zorganizowali piknik rekreacyjno-sportowy.

Na to spotkanie NUTW w Pile zaprosi także przedstawicieli z zaprzyjaźnionych organizacji senioralnych Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Okręgowego w Pile, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile oraz centrum Aktywizacji Seniorów w Pile.
Były tańce, zmagania sportowe i wspólny poczęstunek.
- Integracja była znakomita. Wspaniale było ponownie spotkać się z seniorami na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile, który zmodernizowaliśmy m.in. właśnie dla nich. Jak zawsze byłem również pod dużym wrażeniem aktywności seniorów i dobrej energii, która potrafią zarazić każdego – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.