Weekend w gminach powiatu. Każdy znajdzie coś dla siebie

Data: 23-06-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

zapowiedź wydarzeń weekendowych w gminach powiatu pilskiego Weekend czas zacząć. Zobaczcie, co będzie się działo w gminach powiatu pilskiego.

Piątek 23 czerwca - niedziela 25 czerwca
W Gminie Łobżencia odbędzie się NATURALISKO.  To wydarzenie promujące ekologię, a towarzyszyć mu będzie wiele imprez dla mieszkańców przez cały weekend.

23 czerwca w piątek już o godz. 16.00 świętowanie zaczynają członkowie Koła Pszczelarzy w Łobżenicy, które w tym roku obchodzi 85 lat. Potem na Bulwarach 700-lecia Łobżenicy zaczynają się koncerty i zabawa taneczna.

24 czerwca w sobotę na plaży w Trzeboniu odbędzie się turniej sołectw - Sołtysówka, a 25 czerwca - w Luchowie - zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody.

Sobota 24 czerwca
Na boisku sportowym w Miasteczku Krajeńskim odbędzie się turniej piłkarski "Ryś Cup 2023". Początek zmagań o godzinie 9:30.
O godz. 11 w Miasteczku Krajeńskim, również na boisku sportowym,  odbędzie się Międzypokoleniowy Piknik Sportowo - Rekreacyjny.

O godz. 14.00 na boisku sportowym w Bronisławkach w gminie Ujście rozpocznie się VI Memoriał ku pamięci zmarłych zawodników LKS "Błyskawica" Bronisławki.

O godz. 15.00 w Krostkowie przy świetlucy wiejskiej odbędzie się Festyn Rodzinny.

Również w sobotę, 24 czerwca, w Sołectwie Leżenica - Kolonia 4 Gmina Szydłowo odbędzie się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Powitania Lata. Początek godz. 16.00. Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i konkursów z nagrodami dla wszystkich.

Niedziela 25 czerwca
W hali sportowej przy ul. Bydgoskiej w Pile (teren stadionu żużlowego) 25 czerwca odbędzie się XVIII Ogólnopolski Turniej Koszykówki Ulicznej Enea Streetball Piła 2023 o Puchar Starosty Pilskiego Eligiusz Komarowski.

Polecamy i serdecznie zapraszamy. Organizację wydarzeń wsparł Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile.