Zgłoś kandydata do nagród Starosty Pilskiego w dziedzinie kultury

Data: 27-12-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zgłoś kandydata do nagród Starosty Pilskiego w dziedzinie kultury Do 31 grudnia trwa nabór wniosków o przyznanie nagrody Starosty Pilskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Dokumenty można składać do 31 grudnia 2022 r.
Zapraszamy do składania wniosków m.in. dyrektorów instytucji kultury z terenu powiatu pilskiego, organy administracji rządowej lub jednostek samorządu terytorialnego, związki i stowarzyszenia, władze uczelni, osoby fizyczne lub prawne.
- Zachęcam wszystkich zainteresowanych do składania wniosków. W gminach powiatu pilskiego jest wiele osób, instytucji i organizacji, które odnosiły artystyczne sukcesy lub są aktywnymi animatorami kultury– mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
Więcej informacji pod numerem tel. 67 210 94 80. Szczegóły i wnioski do pobrania znajdują się TUTAJ