Z najlepszymi życzeniami

Data: 14-10-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Z najlepszymi życzeniami
14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.
Z tej okazji Eligiusz Komarowski, starosta pilski składa najlepsze życzenia nauczycielom, pedagogom i pracownikom szkolnej administracji.

- Dziękuję Wam za trud i wysiłek, który wkładacie w edukację i wychowanie kolejnych pokoleń. Wiem, że efekty nie zawsze są widoczne od razu. Wiem także, że wdzięczność za Wasze działanie nie każdy okazuje na co dzień, ale zapewniam, że wszyscy mamy świadomość jak ważna jest Wasza praca dla naszej przyszłości, dla kształtowania właściwych cech młodego pokolenia. Bardzo cieszę się, że w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Pilski jest tak wielu zaangażowanych, kreatywnych, aktywnych i empatycznych pedagogów. Część z nich nagrodziliśmy za ciężką pracę podczas Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej, ale tak naprawdę wszyscy zasługujecie na jedno wielkie słowo DZIĘKUJĘ.