Zapraszamy na pokaz nadludzkiej siły w wykonaniu strongmanów

Data: 12-07-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy na pokaz nadludzkiej siły w wykonaniu strongmanów W niedzielę, 17 lipca, zapraszamy mieszkańców na Stadion Powiatowy w przy Okrzei w Pile na widowiskowy Pojedynek Gigantów Strongman z udziałem czołowych polskich zawodników. Wystąpią  medaliści mistrzostw świata, Europy oraz Polski.

W programie wiele popularnych konkurencji, podczas których będziemy mogli podziwiać niewiarygodną siłę i technikę zawodników oraz im kibicować.
Zobaczymy m.in. popularny Spacer Farmera – czyli noszenie tzw. walizek o ciężarze 140 kg każda. Siłacze zmierzą się także w konkurencji  YOK – zwanej Spacerem Buszmena, podczas którego  będą nosić na ramionach ciężar o wadze 400 kg. Na pewno dobrej zabawy nie zabraknie. O oprawę muzyczną zadba DJ MAX oraz Krzysztof Belak. Początek Pojedynku Gigantów o godz. 15.00. Wstęp oczywiście wolny.
- Serdecznie zapraszam mieszkańców. Pojedynek Gigantów Strongman to wydarzenie, które rozpocznie Lato z Powiatem Pilskim na stadionie. Nie jedyne tego dnia, o czym już wkrótce. A później, praktycznie co dwa tygodnie przez cały okres wakacji na stadionie będziemy organizować dla mieszkańców kolejne ciekawe wydarzenia, w tym wiele koncertów – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.