Zapraszamy na Senioriadę Powiatu Pilskiego

Data: 20-06-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy na Senioriadę Powiatu Pilskiego W środę, 22 czerwca na Stadionie Powiatowym przy Okrzei odbędzie się wyjątkowy piknik dla seniorów z wieloma atrakcjami – Senioriada Powiatu Pilskiego. To pierwsze takie wydarzenie integrujące środowisko i o takiej skali.

Zapraszamy seniorów już od godz. 11.00.
W programie m.in.:
- występ kabaretu
- kiermasz rękodzieła,
- występy zespołów podopiecznych WTZ i DPS,️ występ taneczny pilskich SENIORIT,
- liczne pokazy: ratownicze, samoobrony, fryzjerskie, zumby,
- do tego porady zdrowotne, dietetyczne,
- dla wszystkich bezpłatna grochówka,
- oprawę muzyczną zapewni Krzysztof Belak.    

Organizatorem pikniku jest Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile i Odział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pile.
- Jako związek na terenie naszego okręgu mamy wiele kół działających w terenie. Z reguły spotykaliśmy się dotąd we własnym gronie.  W tym roku po raz pierwszy, dzięki pomocy Pana Starosty organizujemy duże spotkanie, w którym uczestniczyć będą członkowie także innych stowarzyszeń i organizacji seniorskich - mówi Leokadia Figurniak, prezes Oddziału Okręgowego PZERiI w Pile.

- Na  to wyjątkowe na wydarzenie zapraszamy wszystkich seniorów, także te osoby, które nie są członkami PZERii czy innych stowarzyszeń, a mają ochotę ciekawie i miło spędzić czas. Spotkanie potrwa do godzin popołudniowych, tak długo jak seniorom sił i czasu wystarczy - dodaje Eligiusz Komarowski, starosta pilski.