Parafialne warsztaty muzyczne w Centrum Powiatowym ISKRA

Data: 09-06-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Parafialne warsztaty muzyczne w Centrum Powiatowym ISKRA   W pierwszy weekend czerwca w Centrum Powiatowym Iskra przez 3 dni trwały warsztaty muzyczne, zorganizowane przez Parafię Świętej Rodziny w Pile. W warsztatach wzięli wszyscy chętni, którzy kochają muzykę.
Uczestnicy poznali techniki oddechu, postaw, ćwiczeń rozluźniających, dykcji. Prace w poszczególnych głosach mogły odbywać się jednocześnie, co usprawniło przyswajanie utworów, a tym samym poszerzyło repertuar – chwalą organizatorzy.
Uczestnicy warsztatów zaprezentowali później swoje umiejętności podczas niedzielnej mszy świętej w kościele.
- Zmodernizowane dawne kino Iskra jest dla wszystkich. Udostępniamy je na różne wydarzenia: muzyczne, teatralne, na warsztaty, uroczyste spotkania - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.