22 maja mecz bokserski kobiet Polska - Włochy w hali przy Pola

Data: 18-05-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

22 maja mecz bokserski kobiet Polska - Włochy w hali przy Pola Powiat Pilski, klub Sporty Walki Piła oraz Polski Związek Bokserski zapraszają na mecz bokserski reprezentacji kobiet w boksie olimpijskim Polski i Włoch. Mecz odbędzie się w niedzielę, 22 maja o godz. 18.00 w Powiatowej Hali Sportowej przy W. Pola w Pile.

Walki stoczą między innymi medalistki mistrzostw Świata, Europy czy krajowe czempionki z Polski i Włoch. Nie zabraknie również lokalnego akcentu. Na ringu zaprezentują się zawodniczki klubu Sporty Walki Piła ze świeżo upieczoną brązową medalistką Mistrzostw Europy Julianną Rutkowską na czele.

Natomiast już od godziny 14 rozegrany zostanie turniej im. Tadeusza Pietrzykowskiego, przedwojennego boksera, więźnia obozu w Auschwitz, podczas którego odbędą się starcia w formule K1.
Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy, będzie to prawdziwa bokserska uczta.