Spektakle Teatru RAZEM integrują i przełamują społeczne bariery

Data: 08-04-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Spektakle Teatru RAZEM integrują i przełamują społeczne bariery W Młodzieżowym Domu Kultury Iskra w Pile od 28 marca trwa cykl spektakli „Mały Książe” w wykonaniu Teatru RAZEM, działającego przy Środowiskowym Domu Samopomocy Caritas w Pile.

Na scenie występują podopieczni i pracownicy ŚDS Caritas, a na widowni zasiadają uczniowie szkół podstawowych oraz placówek specjalnych. Przedstawienia mają na celu nie tylko promocję kultury, ale przede wszystkim integrację osób z niepełnosprawnościami z lokalnym środowiskiem i przełamywanie barier społecznych.

Podczas kolejnego spektaklu gratulacje jego organizatorom i uczestnikom złożyli przedstawiciele władz Powiatu Pilskiego: Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile oraz radne rady powiatu w Pile: Magdalena Zgiep-Porzucek, wiceprzewodnicząca, Iwona Schulz, Teresa Strzelecka i Zdzisława Bosak-Kawa.

Kolejne spektakle odbędą się: 11.04, 13.04, 20.04. 22.04, 25.04, 27.04. Wstęp jest bezpłatny. Wydarzenie wspiera Powiat Pilski.