Pilnie potrzebna rodzina dla dwóch braci

Data: 09-02-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pilnie potrzebna rodzina dla dwóch braci Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile poszukuje rodziny zastępczej dla dwóch braci w wieku 12 i 9 lat. Obecnie chłopcy przebywają jeszcze w rodzinie zastępczej, ale pilnie potrzebna jest nowa rodzina.
Jeden z chłopców ma orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej w stopniu lekkim.
Dzieci mają w szkole dobrą opinię. Niestety, nie mają szans na powrót do biologicznych rodziców. PCPR w Pile szuka dla nich rodziny w całym kraju.
Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o chłopcach i wyrażają zainteresowanie opieką nad nimi zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pracownikiem PCPR w Pile z p. Sonią Przewięźlikowską, nr tel. 665 -010 -597 lub (67) 349 -12-08.