Bieżące naprawy dróg powiatowych w Pile

Data: 21-01-2022    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Bieżące naprawy dróg powiatowych w Pile   Powiat Pilski od stycznia 2022 roku przejÄ…Å‚ zarzÄ…d nad drogami powiatowymi w granicach miasta PiÅ‚y. Pracownicy Powiatowego ZarzÄ…du Dróg w Pile szybko wziÄ™li siÄ™ do pracy i sukcesywnie wykonali najpilniejsze remonty.
Do 14 stycznia wyremontowano wszystkie miejsca wymagajÄ…ce naprawy i na chwilÄ™ obecnÄ…  na drogach powiatowych w Pile nie powinny wystÄ™pować żadne ubytki, które mogÅ‚yby powodować szkody komunikacyjne.
Remonty prowadzone były na ulicach: Młodych, Wyspiańskiego, Kwiatowej, Okólnej, Ceglanej, 1-go Maja, Okrzei, Śniadeckich a także na drodze wylotowej w kierunku Kotunia oraz Piły Kaliny.
Prace prowadzone sÄ… jedynie na drogach powiatowych w Pile,  za naprawy ubytków na drogach gminnych, wojewódzkich i krajowych Powiat Pilski nie odpowiada.

Zapisz siÄ™ na newsletter