Zapraszamy na lodowisko na stadionie przy Okrzei. Wstęp wolny

Data: 27-12-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy na lodowisko na stadionie przy Okrzei. Wstęp wolny Zapraszamy mieszkańców na lodowisko na Stadion Powiatowym przy Okrzei w Pile. Lodowisko jest czynne codziennie od godz. 12.00 do 21.00. Wstęp jest wolny.

Na otwarcie lodowiska, jak pokazały pierwsze dni, odkąd 23 grudnia zostało oddane do użytku, czekało wielu mieszkańców, którzy przybywają tu licznie, całymi rodzinami. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia lodowisko było oblegane do samego wieczora.   
- Widząc tak wysoką frekwencję nie mam żadnych wątpliwości, że uruchomienie lodowiska było strzałem w dziesiątkę. Jako Powiat Pilski organizujemy tu wiele wydarzeń, wychodząc naprzeciw potrzebo mieszkańców, a odbudowany Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile żyje cały rok. Jest to obiekt, który spełnia wiele funkcji i może z niego korzystać każdy mieszkaniec, również indywidulanie, a co ważne - za darmo – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.  
Wstęp na lodowisko jest również bezpłatny. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy. Należy jedynie wpłacić kaucję gotówką, w wysokości 100 zł, która po oddaniu łyżew jest zwracana.
Lodowisko jest czynne codziennie od godz. 12.00 do 21.00. Jedynie w Sylwestra będzie czynne od 12.00 do 16.00, a w Nowy Rok od 15.00 do 21.00.
 
Zapisz się na newsletter