Harcerze z Betlejemskim Światłem Pokoju w Starostwie Powiatowym

Data: 20-12-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Harcerze z Betlejemskim Światłem Pokoju w Starostwie Powiatowym Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia harcerze z pilskiego Hufca ZHP im. Stanisława Staszica przybyli do Starostwa Powiatowego w Pile z Betlejemskim Światłem Pokoju i przekazali je członkom Zarządu Powiatu w Pile. Betlejemskie Światło symbolizuje pokój, radość, braterstwo i wspólnotę, jest przekazywane wielu instytucjom, trafia m.in. również do szkół, szpitali, domów pomocy społecznej.
Harcerzom za Betlejemskie Światło podziękowali Eligiusz Komarowski, starosta pilski, Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu, Emilia Załachowska i Marek Kamiński, członkowie Zarządu.
- To piękna tradycja, którą harcerze pilskiego hufca kultywują od wielu lat – mówi starosta Eligiusz Komarowski.