Xavier Rzeszut Mistrzem Polski Młodzików w boksie 2021!

Data: 27-09-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Xavier Rzeszut Mistrzem Polski Młodzików w boksie 2021! Xavier Rzeszut, niezwykle utalentowany i wszechstronny młody zawodnik Klubu Sporty Walki Pila na Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Boksie w Jedwabnie zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski 2021 w kategorii 48 kg.
Do tej pory Xavier zanany był dobrych występów głównie na arenach kickboxingu.  Jak widać na bokserskim ringu też radzi sobie świetnie. W finałowej walce pokonał reprezentanta Polski Igora Piotrowskiego z Ciechocinka. Od samego początku wychowanek Sportów Walki narzucił swój styl walki i po trzech rundach sędziwie ogłosili jego zwycięstwo.
Brawo dla młodego Mistrza i trenerów Przemysława Leńca i Przemysława Drajera. Xavier rzeszut już szykuje sie na Mistrzostwa Europy Kadetów w Kickboxingu, które w listopadzie odbędą się w Czarnogórze.
Trzymamy kciuki. Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile w ramach wsparcia aktywności fizycznej dzieci i młodzieży wspiera także zawodników Klubu Sporty Walki Piła.