Zapraszamy do szkół prowadzonych przez Powiat Pilski

Data: 30-07-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy do szkół prowadzonych przez Powiat Pilski Informujemy, że kandydaci, którzy nie zostali zakwalifikowani do przyjęcia do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Pilski w ramach rekrutacji zasadniczej, będą mogli starać się o przyjęcie do szkół w ramach rozpoczynającej się w dniu 3 sierpnia 2021 r. i trwającej do dnia 6 sierpnia 2021 r. rekrutacji uzupełniającej.
Poszczególne szkoły ponadpodstawowe prowadzone przez Powiat Pilski dysponują jeszcze wolnymi miejscami we wszystkich typach szkół. Proponujemy naukę między innymi:
  • w Zespole Szkół Technicznych w Pile – w Oddziale Przygotowania Wojskowego w zawodzie technik informatyk oraz technik pojazdów samochodowych oraz w różnych zawodach w branżowej szkole I st.;
  • w Zespole Szkół przy Teatralnej w Pile –  w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik logistyk, w LO o profilu policyjnym oraz w różnych zawodach w branżowej szkole I st.;
  • w Zespole Szkół Gastronomicznych w Pile – w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, technik organizacji turystyki, technik hotelarstwa oraz w branżowej szkole I st. w zawodzie kucharz;
  • w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile – LO.

Ponadto dysponujemy również wolnymi miejscami w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku (technika i BSIst.) oraz z w Zespole Szkół w Łobżenicy (LO i BSIst.).

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronach internetowych poszczególnych szkół ponadpodstawowych lub dzwoniąc bezpośrednio do szkół.
Zapewne każdy z Was znajdzie jeszcze dla siebie coś odpowiedniego.
Życzymy Wszystkim powodzenia!