10 drużyn zagrało ku pamięci piłkarzy Błyskawicy - Bronisławki

Data: 06-07-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

10 drużyn zagrało ku pamięci piłkarzy Błyskawicy - Bronisławki Na Boisku Sportowym w Bronisławkach (gm. Ujście) odbył się IV Memoriał Ku Pamięci Piłkarzy Błyskawicy Bronisławki. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z gmin powiatu pilskiego. Było to udane wydarzenie nie tylko sportowe, ale również integracyjne.

Po meczach grupowych do fazy pucharowej przeszła drużyna z Kruszewa, która zmierzyła się z drużyną z Leżenicy wygrywając 4:2 i awansowała do finału. W drugim półfinale zmierzyły się drużyny: Mackam i zespół z Pokrzywnicy. Po rzutach karnych wygrała drużyna Mackam, ale finał wygrała drużyna z Kruszewa. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Pokrzywnicy.

Zwycięzcom gratulował Marek Kamiński, Członek Zarządu Powiatu w Pile, a wydarzenie wsparł Powiat Pilski-Starostwo Powiatowe w Pile.