Zawody wędkarskie nad Zalewem Koszyckim pod patronatem Starosty

Data: 05-07-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zawody wędkarskie nad Zalewem Koszyckim pod patronatem Starosty Nad Zalewem Koszyckim w Pile odbyły się zawody spławikowe im. Józefa Różańskiego. Wzięli w nich udział prezesi kół i działacze z całego Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile.
Tradycyjnie wydarzenie Patronatem Honorowym objął Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, który razem z Czesławem Pachowiczem, prezesem ON PZW w Pile wręczał medale i puchary najlepszym sześciu zawodnikom. Wszyscy jednak uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, które ufundował Starosta Pilski. Zawody zorganizowało Koło PZW Gwda z Piły.  Wzięło w nich udział 25 wędkarzy, w tym również kobiety. Po zważeniu wszystkie ryby zostały wypuszczone z powrotem do wody, a część nagród (sprzęt wędkarski) trafiło do dzieci, które uprawiają wędkarstwo.

Zwycięzcy zawodów:
1 miejsce – Machnik Andrzej – 7070 pkt – PZW Piła Podlasie,
2 miejsce – Kowaluk Krzysztof – 5050 pkt – PZW Trzcianka Miasto,
3 miejsce – Nisiewicz Antoni – 4170 pkt – PZW Klan Hucho Piła,

4 miejsce – Szczepaniak Kamil – 4055 pkt – PZW GWDA Piła,
5 miejsce – Dymek Ryszard – 3725 pkt – PZW Złota Kaczka Piła,
6 miejsce – Kijek Roman – 2915 pkt – członek Zarządu ON PZW,
7 miejsce – Biedroń Marek – 2865 pkt – PZW Kaczory,
8 miejsce – Welc Mirosław – 2480 pkt – PZW Piła Podlasie,
9 miejsce – Łoś Waldemar – 2250 pkt – PZW Energaz Piła,
10 miejsce – Nowakowski Eugeniusz – 1920 pkt – PZW Wysoka.