Złoto i srebro dla pilanek na Mistrzostwach Polski juniorek w boksie

Data: 21-06-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Złoto i srebro dla pilanek na Mistrzostwach Polski juniorek w boksie Wielkim sukcesem dla zawodniczek Klubu Sporty Walki Piła zakończyły się Mistrzostwa Polski juniorek w boksie, które odbywały się Boleszowie koło Wejherowa.
Julianna Rutkowska, wicemistrzyni Europy z Sofii w 2020 r., zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski, już po raz trzeci!

Świetnie spisała się także Oliwia Stolarczyk mająca na koncie złoty medal Mistrzostw Polski, w kategorii kadeta.
Teraz zdobyła srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski.
- Gratuluję obu zawodniczkom oraz trenerom. Profesjonalny trening i ciężka praca przynoszą fantastyczne rezultaty - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Trenerem sekcji bokserskiej w klubie Sporty Walki Piła jest Arkadiusz Tobera, prezesem Klubu i trenerem jest Przemysław Leniec.
Powiat Pilski z kolei wspiera szkolenie dzieci i młodzieży w Klubie Sporty Walki Piła.