Muzycznie na Stadionie Powiatowym w Pile

Data: 28-05-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Muzycznie na Stadionie Powiatowym w Pile
Mamy niespodziankę. Już w najbliższą sobotę, 29 maja, w godz. od 12.00 do 16.00, na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile wystąpi Janusz Sztyber, finalista popularnego programu TVP The Voice Senior.
Umili on swoim występem czas spędzony na Stadionie zarówno dla osób, które przyjadą na szczepienia, jak i wszystkim korzystającym z boisk, placu zabaw, bieżni.
Pod sceną, ze względu na ograniczenia epidemiczne należy zachować dystans.
Przypominamy, że od czasu kiedy działa tu Powszechny Punkt Szczepień, nadal wszystkie obiekty są dostępne dla mieszkańców. Jedynie w dni powszednie do godz. 18.00 i w sobotę do godz. 16.00, ograniczony jest tylko dostęp do parkingu od strony ul. Podgórnej. Samochód można jednak zaparkować niedaleko, po drugiej stronie ulicy, przy wjeździe na targowisko przy naszym budynku MDK Iskra w Pile.
Zapraszamy.