Życzenia dla bibliotekarzy

Data: 07-05-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Życzenia dla bibliotekarzy Z okazji Dnia Bibliotekarza życzymy wszystkim pracownikom Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile oraz pracownikom bibliotek działających w gminach powiatu pilskiego entuzjazmu, wytrwałości i kreatywnych działań w propagowaniu czytelnictwa.
Dzięki Waszej pracy wszyscy, którzy kochają literaturę i czerpią z niej wiedzę czują się bogatsi i doceniają piękno kultury.
Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile jako jednostka organizacyjna PiMBP w Pile doceniając wkład w upowszechnianie wiedzy i edukację młodego pokolenia wspiera jej działalność na co dzień.
- Wszystkim pracownikom składam najlepsze życzenia, przede wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.