Życzenia Starosty Pilskiego dla absolwentów klas maturalnych

Data: 30-04-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Życzenia Starosty Pilskiego dla absolwentów klas maturalnych 30 kwietnia uczniowie klas maturalnych szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Pilski ukończyli rok szkolny 2020/2021. W tym roku do matury przystąpi ponad 800 uczniów.

Wszystkim absolwentom klas maturalnych Starosta Pilski Eligiusz Komarowski życzy powodzenia na egzaminach maturalnych.

Drodzy Maturzyści. Dziś kończycie szkołę średnią i rozpoczynacie nowy etap swojego życia. Przed Wami ważna decyzja i wybór kierunku, w którym będziecie podążać. Każdy z nas dorosłych był kiedyś w takim momencie. Ostatni rok był inny. Wiem, że dla wielu z Was niełatwy. Musieliście bowiem zmierzyć się z niepewnością, odosobnieniem i zmęczeniem. Staraliśmy się Was wspierać, poprawiając bazę dydaktyczną - budując nowe hale sportowe, boiska, odbudowując Stadion, czy wyposażając szkolne pracownie. Ten rok pokazał, że choć życie bywa nieprzewidywalne, to poradziliście sobie z każdym wyzwaniem, które na Was czekało. Wkrótce przystąpicie do egzaminu maturalnego. Życzę Wam połamania przysłowiowych piór, a dla uczniów, którzy w czerwcu będą zdawać egzaminy zawodowe, również osiągnięcia zamierzonych celów i realizacji wszystkiego, co sobie wymarzycie. Trzymam za Was kciuki!

Zobacz materiał filmowy