Rzeka Noteć - stan obecny i propozycje jej zagospodarowania. Wypełnij ankietę

Data: 28-04-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Rzeka Noteć - stan obecny i propozycje jej zagospodarowania. Wypełnij ankietę Zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety dotyczącej rejonu nadnoteckiego oraz postrzegania rzeki Noteci przez mieszkańców.

Badania ankietowe prowadzone są na zlecenie Związku Miast i Gmin Nadnoteckich z siedzibą w Nakle nad Notecią, którego Powiat Pilski jest od niedawna członkiem.

Zebrane dane posłużą opracowaniu nowej Strategii Rozwoju dla obszaru leżącego na Noteckim Szlaku Wodnym (teren województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego).

- Zależy nam, jako samorządowi leżącemu w Dolinie Noteci, na poprawie stanu i infrastruktury tej rzeki oraz na wykorzystaniu jej potencjału w rozwoju turystycznym całego regionu. Tylko prowadzenie wspólnej polityki na rzecz poprawy środowiska naturalnego oraz przywracania i rozwoju walorów turystyczno-wypoczynkowych Doliny Noteci, może przynieść wymierny efekt m.in. w zakresie przywrócenia jakości wód Noteci, jej żeglowności, infrastruktury komunikacyjnej, turystycznej, rekreacyjnej i sportowej oraz utrzymania walorów przyrodniczych i krajobrazowych Noteci – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniu ankietowym, by z perspektywy mieszkańca, turysty czy użytkownika terenów rzecznych, pomogli nam Państwo dokonać oceny aktualnego stanu Noteci, jej zagospodarowania oraz wskazania propozycji zmian, jakie powinny zostać wprowadzone w kolejnych latach.

Badanie jest anonimowe, a podane informacje wykorzystane zostaną wyłącznie w celu opracowania zbiorczego raportu.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Wypełnij ANKIETĘ