Podziękowania dla wszystkich Pracowników Służby Zdrowia

Data: 07-04-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Podziękowania dla wszystkich Pracowników Służby Zdrowia 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia połączony z obchodami Dnia Pracownika Służby Zdrowia.

Pandemia COVID-19 pokazała nam jak cenne, a zarazem kruche jest nasze zdrowie.

- W takim dniu wszystkim medykom dziękuję za poświęcenie, ogrom pracy i nadludzkiego wysiłku oraz niesienie pomocy potrzebującym i okazywaną troskę o nasze zdrowie. Wasz nadludzki wysiłek w dobie pandemii jest godny najwyższego uznania i szacunku. Szczególnie dziękuję pracownikom Szpitala Specjalistycznego w Pile i Szpitala Powiatowego w Wyrzysku, które na ten trudny czas zostały przeorganizowane, a cała kadra robi wszystko, aby ratować zdrowie i życie pacjentów - mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.