Ze świątecznymi upominkami dla dzieci

Data: 01-04-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Ze świątecznymi upominkami dla dzieci  Tradycyjnie przed Świętami Wielkiej Nocy przedstawiciele Powiatu Pilskiego w imieniu radnych i Zarządu Powiatu w Pile wręczyli prezenty dla dzieci przebywających w placówkach opiekuńczych, rodzinnych domach dziecka i w Szpitalu Specjalistycznym w Pile.

Radni Powiatu Monika – Kubiak Majewska, Krzysztof Pabich oraz Przemysław Pochylski przekazali świąteczne upominki dzieciom przebywającym w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej przy Rydygiera w Pile. Prezenty odebrała Joanna Uszko, dyrektor placówki.

Kosze pełne słodkości i świąteczne zajączki przekazano również mieszkańcom Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy przy ul. Rydygiera w Pile. W ich iminiu prezenty odebrała pracownica ośrodka Sandra Kulesza.

Radni Powiatu udali się również do Szpitala Specjalistycznego w Pile i na ręce położnej Beaty Urbanowicz, pełniącej obecnie obowiązki Naczelnej Pielęgniarki przekazali prezenty dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym i Oddziale Chirurgii Dziecięcej.

Radna Iwona Schulz z koszem upominków odwiedziła z kolei Rodzinny Dom Dziecka w Osieku nad Notecią, który prowadzą Iwona i Maciej Czekała.

Nie zabrakło również słodyczy i zajączków dla Rodzinnego Domu Dziecka w Wysokiej, który prowadzą Bernadeta i Wojciech Depta. Prezenty dla dzieci przekazała radna Ewa Ramusiewicz.
Wszyscy życzyli dzieciom i opiekunom Wesołych Świąt.
Zapisz się na newsletter