W podziękowaniu za pomoc dla chorej wnuczki

Data: 18-03-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

W podziękowaniu za pomoc dla chorej wnuczki
W Starostwie Powiatowym w Pile gościli Małgorzata i Mariusz Łączkowscy, dziadkowie małej Hani Łączkowskiej, którzy podziękowali za zbiórkę środków na leczenie chorej wnuczki.

Zbiórka charytatywna była prowadzona w sierpniu ubiegłego roku podczas piłkarskiej inauguracji zmodernizowanego Stadionu Powiatowego przy Okrzei w Pile, tuż po jego ponownym otwarciu. Rozegrano wtedy turniej szkółek piłkarskich i mecz MKP 1999 Piła z drużyną Powiatu Pilskiego.

Goście osobiście podziękowali staroście pilskiemu Eligiuszowi  Komarowskiemu oraz Arkadiuszowi Kubichowi, wicestaroście za pomoc.
- Podziękowania należą się wszystkim mieszkańcom za okazaną hojność, czczodry gest i wielkie serce - mówi Eligiusz Komarowski.