Nasze perełki

Data: 19-04-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nasze perełki

Kolejna edycja koncertu „Mój talent” za nami. Kto wie, być może i tym razem w gronie wykonawców są osoby, o których już wkrótce usłyszy znacznie liczniejsze grono odbiorców. Jak podkreślają obserwatorzy, poziom tegorocznego finału był niezwykle wysoki, a każdy z uczestników zasłużył na wielkie gratulacje. To wspaniale, że uczniowie szkół średnich potrafią łączyć liczne obowiązki z rozwijaniem swoich pasji. Z tej mąki na pewno będzie chleb!

Organizatorami wydarzenia były: Forum Samorządów Uczniowskich Powiatu Pilskiego oraz Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile.

Uczestnicy koncertu „Mój talent”  (Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile, 17 kwietnia 2013 roku):

• Mateusz Belak, Patryk Buller, Dawid Ludkowski (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile)
  • Wiktoria Dębicka (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile)
  • Kacper Gruntkowski (Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile)
  • Klaudia Kaczyńska (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile)
  • Damian Kamiński i Paulina Piszczek (Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile)
  • Patrycja Korpal (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki w Łobżenicy)
  • Oskar Łukaszewicz i Weronika Poczewska (Zespół Szkół im. S. Staszica w Pile)
  • Łukasz Łykus (I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile)
  • Remigiusz Michelus (Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile)
  • Dominika Płaczek (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki w Łobżenicy)
  • Justyna Ratajewska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile)