Awans i podziękowania dla Powiatowego Komendanta Policji w Pile

Data: 01-03-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Awans i podziękowania dla Powiatowego Komendanta Policji w Pile Nadkom. Mariusz Wiśniewski, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Pile awansował na zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu do spraw kryminalnych. Wcześniej pożegnał się już z pilską jednostką, dziękując funkcjonariuszom oraz przedstawicielom  samorządów i instytucji za współpracę z Komendą Powiatową Policji w Pile.

W uroczystości w imieniu władz Powiatu Pilskiego uczestniczył Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski.
- Dziękuję za współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pilskiego. Życzę kolejnych sukcesów i realizacji ambitnych planów podczas policyjnej służby dla dobra obywateli – powiedział wicestarosta.
Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Pile objął podinsp. Marcin Kowalski. Pełnił on do tej pory służbę w Złotowie na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji.