WSHiU w Poznaniu ufundowała dla uczniów stypendia na studia

Data: 19-02-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

WSHiU w Poznaniu ufundowała dla uczniów stypendia na studia Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu ponownie ufundowała dwa stypendia dla uczniów szkół średnich w powiecie pilskim o łącznej wartości 50 000 zł.

Stypendia osobiście przekazała Staroście Pilskiemu Magdalena Górska, założyciel WSHiU w Poznaniu
- Bon edukacyjny o wartości 25 tys. zł pozwoli na opłatę czesnego na wybranym kierunku 3- letnich studiów licencjackich w trybie dziennym lub zaocznym w WSHiU w Poznaniu – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

To interesująca propozycja dla uczniów, którzy chcieliby studiować na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu, która kształci kadry na takich kierunkach, jak: ekonomia, finanse, zarządzanie, logistyka, bezpieczeństwo narodowe, turystyka, administracja, dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Więcej informacji w Wydziale Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile.
Informacje o uczelni TUTAJ