Podziękowania dla Z-cy Komendanta WKU w Pile za współpracę

Data: 15-02-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Podziękowania dla Z-cy Komendanta WKU w Pile za współpracę W siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Pile podziękowano za profesjonalną służbę mjr. Przemysławowi Majewskiemu, Zastępcy Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Pile, który w związku z otrzymanym awansem odszedł z pilskiej jednostki.
Słowa uzniania wyraził ppłk Adam Nawrocki, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Pile, podkreślając, że wspólna służba i praca na stałe zapisze się w pamięci przełożonych, podwładnych, a przede wszystkim koleżanek i kolegów z WKU w Pile.

W uroczystości uczestniczył również Eligiusz Komarowski, starosta pilski, który podziękował mjr. Przemysławowi Mejewskiemu za dobrą współpracę między Powiatem Pilskim, a WKU w Pile. Wyraził także uznanie za odpowiedzialną służbę dla dobra Ojczyzny, w tym mieszkańców Powiatu Pilskiego.
- Niech Pana dalsza droga życiowa obfituje w kolejne powody do satysfakcji oraz przynosiła sukcesy i uznanie - dodał starosta.