Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie w wypełnieniu ankiet

Data: 04-02-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie w wypełnieniu ankiet  Dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie w wypełnianiu ankiet dotyczących potrzeb i opinii na temat miejsca, w którym żyją i pracują.
Wasz głos będzie brany pod uwagę przy opracowywaniu strategii terytorialnej regionu Krajna i wykazu projektów o charakterze turystycznym, gospodarczym, społecznym, zdrowotnym i  infrastrukturalnym planowanych do realizacji w najbliższych latach.

W tym celu Powiat Pilski i Gmina Białośliwie, Łobżenica gmina, Gmina Wysoka, Gmina Wyrzysk (powiat pilski) oraz Gmina Lipka i Gmina Zakrzewo (powiat złotowski) utworzyły Partnerstwo dla Rozwoju Krajny i biorą udział w pilotażowym programie Centrum Wsparcia Doradczego Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.