Zgłoś swoje potrzeby i opinie

Data: 15-01-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zgłoś swoje potrzeby i opinie Zachęcamy mieszkańców gmin: Łobżenica, Białośliwie, Wyrzysk, Wysoka (powiat pilski) oraz gmin: Lipki i Zakrzewa (powiat złotowski) do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej opinii i potrzeb związanych z miejscem, w którym mieszkają i pracują.

Opinie mieszkańców będą niezwykle ważne, zostaną wykorzystane do przygotowania strategii terytorialnej regionu Krajna i wykazu projektów o charakterze turystycznym, gospodarczym, społecznym, zdrowotnym, infrastrukturalnym planowanych do realizacji w najbliższych latach.

Aby wypełnić ankietę wystarczy wejść w link, który znajduje się TUTAJ

Przypominamy, że Powiat Pilski oraz gminy: Łobżenica, Białośliwie, Wyrzysk, Wysoka, Lipka i Zakrzewo utworzyły „Partnerstwo dla rozwoju Krajny” i pozyskały wsparcie doradcze z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej na przygotowanie takiej strategii.
Szczegóły tego projektu

Badanie ankietowe potrwa do 31.01. 2021 r.