Pomoc w zakresie uzależnień. Dyżury psychologów

Data: 12-12-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pomoc w zakresie uzależnień. Dyżury psychologów
Jeśli masz problem z uzależnieniem np. od alkoholu, narkotyków albo ktoś z Twoich znajomych, warto skorzystać z darmowych porad specjalistów.
- W ramach kolejnej kampanii profilaktycznej Powiatu Pilskiego „Uzależnieni od zdrowia” zorganizowaliśmy darmowe dyżury psychologów dla osób potrzebujących pomocy w zakresie uzależnień. Warto skorzystać - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
Specjaliści będą udzielać porad zarówno młodzieży, jak i dorosłym. Na grafice poniżej wykaz dyżurów psychologów, pierwszy zacznie się już w niedzielę, 13 grudnia.
Na nową kampanię, mającą na celu wzrost świadomości na temat szkodliwych zachowań dla zdrowia i promocję zdrowego stylu życia pozyskaliśmy prawie 78 tys. zł z Urządu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.