Medale dla zawodników Sporty Walki Piła na Mistrzostwach Polski

Data: 12-10-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Medale dla zawodników Sporty Walki Piła na Mistrzostwach Polski Zawodnicy Klubu Sporty Walki Piła zdobyli 4 medale na Mistrzostwach Polski K1 - w najbardziej widowiskowej i prestiżowej formule kickboxingu.
Podczas tego wydarzenia, które odbyło się w miniony weekend w Ełku, pilski Klub reprezentowało 5 zawodników. Na najwyższym stopniu podium stanął Piotr Woźniak, który wystartował już w gronie seniorów. W walce finałowej pewnie pokonał zawodnika Wisły Kraków. Warto dodać, że Woźniak złoty medal K1 zdobył już czwarty rok z rzędu. We wcześniejszych latach były to trofea juniorskie.

Srebrny medal i tytuł wicemistrza kraju trafił do Dawida Sieka. Tten utytułowany zawodnik, podobnie jak Piotr Woźniak, po raz pierwszy wystartował w gronie seniorów, jest to więc jego kolejny duży sukces. Pilanin po zakończonej imprezie został również oficjalnie powołany do Kadry Narodowej seniorów!
Srebro w gronie juniorów zdobył Cyprian Pałka, brąz Alicja Bartosińska.

Gratulacje dla zawodników i trenerów Przemysława Drajera i Przemysława Leńca. Przypominamy, że Powiat Pilski wspiera szkolenie zawodników Klubu Sporty Walki Piła.  
 
Zapisz się na newsletter