Turniej "Ferdynandowo Cup" przy wsparciu Powiatu Pilskiego

Data: 27-07-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Turniej "Ferdynandowo Cup" przy wsparciu Powiatu Pilskiego Na boisku w Ferdynandowie (gm. Łobżenica), w niedzielę rozegrano turniej „Ferdynandowo Cup”.

W jego otwarciu uczestniczył Kazimierz Wasiak, Przewodniczący Rady Powiatu  w Pile. Wydarzenie wsparł Powiat Pilski, a Eligiusz Komarowski, Sarosta Pilski objął je Honorowym Patronatem.
- Sport jest dla nas ważny, dlatego wspieramy takie wydarzenia. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią miło było zobaczyć piłkarzy na boisku, w dobrej formie - powiedział starosta, który również odwiedził uczestników turnieju.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn: Korona Dębno, Czarni Ferdynandowo, Orzeł Topola, Legion Krępsko i Orzeł Kcynia. Zwyciężyła Korona Dębno, która w finałowym meczu pokonała zespół gospodarzy Czarnych Ferdynandowo 4-1. Brawa należą się wszystkim zawodnikom i organizatorom.