Scena na stadionie przy Okrzei dla lokalnych talentów, za darmo!

Data: 31-05-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Scena na stadionie przy Okrzei dla lokalnych talentów, za darmo! Na stadionie przy Okrzei w Pile w zmodernizowanej części rekreacyjnej ustawiona została profesjonalna scena. Będzie dostępna od wiosny do jesieni, a występować na niej będą mogli lokalni artyści, których dotąd nie było stać na wynajęcie takiego miejsca.
To kolejny element wyposażenia części rekreacyjnej stadionu.
- W naszym mieście Pile i w pozostałych miejscowościach powiatu pilskiego działa wiele zespołów i  utalentowanych młodych wykonawców, którzy mimo ogromnej pasji, nie mają możliwości pokazania swoich umiejętności. Bariera finansowa za wynajmem sceny, nagłośnienia jest często barierą nie do pokonania – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
Niebawem to się zmieni. Scena na stadionie będzie do dyspozycji nie tylko gwiazd, ale właśnie lokalnych talentów muzycznych i wokalnych.
- Będzie można korzystać z niej bezpłatnie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Każdy kto ma nawet amatorski zespół i grono choćby kilkudziesięciu swoich fanów, czy znajomych będzie mógł z naszą pomocą zorganizować swój koncert na stadionie. Zapraszam już do składania wstępnych propozycji – dodaje starosta.
Inicjatywa ta jest kolejnym elementem rozwoju tego miejsca i budzenia stadionu do życia.
 
Zapisz się na newsletter