Słuchacze UTW podziękowali władzom Powiatu za pomoc i wsparcie

Data: 18-12-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Słuchacze UTW podziękowali władzom Powiatu za pomoc i wsparcie W Starostwie Powiatowym w Pile z życzeniami świątecznymi gościli dzisiaj słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile.

Spotkanie z wicestarostą pilskim Arkadiuszem Kubichem było okazją do podziękowań za wsparcie przez Powiat Pilski akcji  „Kadjarem z UTW po powiecie pilskim”, w ramach której słuchacze w 2019 r. odwiedzali gminy powiatu, poznawali ich historię, zabytki, placówki kultury i nowe inwestycje.
Słuchacze szczególne podziękowania złożyli radnemu Rady Powiatu w Pile Krzysztofowi Pabichowi, który na podróże po powiecie użyczał słuchaczom samochód.
Arkadusz Kubich zapewnił, że na pomoc i wsparcie Powiatu Pilskiego słuchacze UTW w Pile zawsze mogą liczyć, podobnie jak do tej pory.
Warto dodać, że UTW w Pile jest partnerem wielu projektów realizowanych przez Powiat Pilski. W tym roku słuchacze biorą udział w projekcie "Bezpiecznie w powiecie pilskim - od juniora do seniora", mający na celu poprawienie ich bezpieczeństwa w domu i w przestrzeni publicznej.