Data: 22-10-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Prezent dla zmotoryzowanych: ramki do tablic rejestracyjnych promujące Powiat Pilski Osoby, które rejestrują samochody osobowe w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Pile mogą otrzymać ramki do mocowania tablic rejestracyjnych z logotypem Powiatu Pilskiego.

Pamiątkowe ramki wydawane są bepłatnie, na życzenie. Znajduje się na nich logotyp powiatu oraz adres strony internetowej. Właściciele pojazdów otrzymują komplet do tablic rejestracyjnych – czyli dwie sztuki. Wersja ramek z logoptypem jest limitowana.
- Mogą je otrzymać wszystkie osoby, które rejestrują pojazdy w naszym wydziale. Zainteresowanie jest bardzo duże, a pomysł naszym petentom bardzo się spodobał – przyznaje Beata Kozioł, dyrektor Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Pile.

Ramki promują Powiat Pilski, nie tylko w kraju, ale i za granicą.
- Wielu naszych mieszkańców podróżuje zawodowo i turystycznie. To zatem doskonała promocja naszego powiatu. Często nie znamy oznaczeń na tablicach rejestracyjnych, a dzięki nowym ramkom  powiat pilski jest rozpoznawalny – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Jeżeli ktoś wcześniej rejestrował samochód osobowy, a chciałby nowe ramki z logotypem powiatu może zgłosić się po odbiór do sekretariatu starostwa, I piętro pokój 111, od poniedziałku do piątku w godz.7.30-15.30. Mamy do wydania pewną ilość.