Warto skorzystać z darmowych badań podczas Rodzinnego Pikniku Zdrowia

Data: 30-08-2019    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Warto skorzystać z darmowych badań podczas Rodzinnego Pikniku Zdrowia W niedzielę, 1 września zapraszamy mieszkańców na Rodzinny Piknik Zdrowia, podczas którego będzie można wykonać wiele bezpłatnych badań.

Piknik odbÄ™dzie siÄ™ na terenie PaÅ„stwowej Wyższej SzkoÅ‚y Zawodowej w Pile, w godzinach od godz. 10.00 do 16.00. jego organizatorem jest  Stowarzyszenie Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA w Pile, które w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia.
- Serdecznie zapraszamy mieszkańców, aby skorzystali z możliwości darmowych badań. Oferta tym razem jest niezwykle szeroka – zachęca Dorota Piechowiak, prezes Stowarzyszenia.

Na plac PWSZ zajedzie mammobus, osteobus, dermatobus, kardiobus. Będzie można wykonać badania USG piersi, badanie słuchu, wzroku, zbadać poziom glukozy, ciśnienia. Obecni będą specjaliści: onkolog, neurolog, psychiatra, pediatra, dietetyk.
Przygotowano również wiele atrakcji dla dzieci.

DzieÅ„ wczeÅ›niej, w sobotÄ™ z okazji obchodów 10-lecia dziaÅ‚alnoÅ›ci Stowarzyszenia Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA w Pile, o godz. 10.00 odbÄ™dzie siÄ™ Konferencja Popularno-Naukowa poÅ›wiÄ™cona profilaktyce i leczeniu raka piersi.
Miejsce: Auditorium Technicum im. prof. Bolesława Ochodka, PWSZ w Pile, Podchorążych 10, budynek J.
Rodzinny Piknik Zdrowia odbędzie się przy wsparciu Powiatu Pilskiego.

Zapisz siÄ™ na newsletter