Program CZYSTE POWIETRZE. Zapraszamy mieszkańców na spotkanie

Data: 15-04-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Program CZYSTE POWIETRZE. Zapraszamy mieszkańców na spotkanie  Ruszył program rządowy CZYSTE POWIETRZE, w ramach którego można otrzymać dotację lub pożyczkę na wymianę starego pieca, okien czy docieplenie budynku.
W związku z tym Starosta Pilski Eligiusz Komarowski zaprasza mieszkańców i właścicieli budynków na spotkanie z przedstawicielami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, które odbędzie się 17 kwietnia, od. godz. 12.00 do godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Pile, al. Niepodległości 33/35, sala 39 (parter).
Podczas spotkania przekazane zostaną szczegółowe informacje dotyczące wypełniania wniosków i ich składania oraz możliwości otrzymania dotacji lub pożyczki.
ZAPRASZAMY!